המטבח סדנאות בישול ואפיה 

ליאור סושארד וקרין גורן בהמטבח 


כל המטבח צהלה ושמחה ... בבוקרו של שישי האחרון הגיעו אלינו קרין גורן וליאור סושרד והצטלמו במשתה פורים מתוק ומכשף בזום עבור עובדי סלקום באירוע שהופק ע"י אלדן הפקות.
קרין גורן המוכשרת הלהיבה את הקהל עם אוזני המן צבעוניות ועוגת שחיתות וליאור סושרד נתן מופע חושים שהמם את כולם! ניפגש בזום הבא!

על ניסים ועוגת בננות

בכל ערב לפני שאני עולה לישון (כתבתי את זה רומנטי עולה לישון... כאילו אני לא מתעלפת כל ערב...) אני דואגת שהמטבח יהיה נקי אין אפילו כוס בכיור וכמעט כל בוקר שאני קמה אני מגלה שבמהלך הלילה הכיור החמודה שלנו (אצלנו היא נקבה...) התעברה וילדה וברוך השם יש לי בכיור משפחה של כלים... נס בטח נס. 
מספר 1 אומר שזה תהליך אבולוציוני רגיל שקורה בכל בית של מתבגרים, עניתי שגם הדינוזאורים היו חלק מהאבולוציה ושיבדוק איפה הם עכשיו....
אחת לכמה זמן אני מרגישה אם השנה, קורה לי איזה נס ואני רואה את התחתית של סלי הכביסה (סלים ברבים...) ואז מספר 2 נדבק גם הוא בהתקף הפעלתנות שלי ומחליט לסדר את החדר וכך כל השטיח וכיסוי המיטה שהיה עשוי מבגדים הולך לכביסה ... ולפתע נולדו לי עוד 2 מכונות, הוא אומר שכל בגד שלובשים צריך כביסה גם אם הוא רק מדד אותו לרגע ואני אומרת שבתור ילד חוץ בקיבוץ הוא יקבל גם שירותי מכבסה...
מהפוסטים שלי עולה שחיי סובבים סביב הילדים והכביסה אז שתדעו שזה ממש לא נכון אני עושה גם אבק וספונג'ה
עוגת בננות בחושה בארבע דקות שמשאירה אבק לאחיותיה הבחושות האחרות... הכנסו למתכון