ליאור סושארד וקרין גורן בהמטבח 

כל המטבח צהלה ושמחה ... בבוקרו של שישי האחרון הגיעו אלינו קרין גורן וליאור סושרד והצטלמו במשתה פורים מתוק ומכשף בזום עבור עובדי סלקום באירוע שהופק ע"י אלדן הפקות.
קרין גורן המוכשרת הלהיבה את הקהל עם אוזני המן צבעוניות ועוגת שחיתות וליאור סושרד נתן מופע חושים שהמם את כולם! ניפגש בזום הבא!

על ניסים ועוגת בננות

בכל ערב לפני שאני עולה לישון (כתבתי את זה רומנטי עולה לישון... כאילו אני לא מתעלפת כל ערב...) אני דואגת שהמטבח יהיה נקי אין אפילו כוס בכיור וכמעט כל בוקר שאני קמה אני מגלה שבמהלך הלילה הכיור החמודה שלנו (אצלנו היא נקבה...) התעברה וילדה וברוך השם יש לי בכיור משפחה של כלים... נס בטח נס. 
מספר 1 אומר שזה תהליך אבולוציוני רגיל שקורה בכל בית של מתבגרים, עניתי שגם הדינוזאורים היו חלק מהאבולוציה ושיבדוק איפה הם עכשיו....
אחת לכמה זמן אני מרגישה אם השנה, קורה לי איזה נס ואני רואה את התחתית של סלי הכביסה (סלים ברבים...) ואז מספר 2 נדבק גם הוא בהתקף הפעלתנות שלי ומחליט לסדר את החדר וכך כל השטיח וכיסוי המיטה שהיה עשוי מבגדים הולך לכביסה ... ולפתע נולדו לי עוד 2 מכונות, הוא אומר שכל בגד שלובשים צריך כביסה גם אם הוא רק מדד אותו לרגע ואני אומרת שבתור ילד חוץ בקיבוץ הוא יקבל גם שירותי מכבסה...
מהפוסטים שלי עולה שחיי סובבים סביב הילדים והכביסה אז שתדעו שזה ממש לא נכון אני עושה גם אבק וספונג'ה
עוגת בננות בחושה בארבע דקות שמשאירה אבק לאחיותיה הבחושות האחרות... הכנסו למתכון

המטבח הוקם מתוך תשוקה אמיתית ואהבה לאנשים ולאוכל. אנו מאמינים שכל מנה מנצחת מתחילה בחומרי גלם איכותיים, מתכונים מדויקים, ושיטות הוראה מתקדמות.

המטבח ממוקם במתחם גן שמואל, מאובזר במיטב הטכנולוגיה הקולינרית ומשלב פונקציונליות, אסתטיקה וחומרי גלם משובחים.

במטבח מועברות סדנאות בישול ואפיה ע"י מיטב השפים בארץ ואיתם נצא לטיול סביב העולם: סדנת סושי מיפן, סדנת אוכל ערבי מהגליל, סדנת פטיסייר צרפתי ועוד ועוד... אנו מאמינים כי העברת הסדנאות חייבת להיות מונגשת ומותאמת גם לאפיה במטבח הביתי.

במטבח מתקיימות סדנאות לחובבי בישול ואפיה וסדנאות לבעלי מקצוע בתחום. מרבית הסדנאות המתקיימות במטבח הן סדנאות מעשיות במהלכן המשתתפים מתנסים בהכנת מרבית המנות שבסדנא.

במטבח מתקיימים גם ימי כייף וגיבוש לקבוצות וניתן אף להשכיר את החלל לארוחות פרטיות ולישיבות חברה באווירה אחרת.

המטבח הוא גם קייטרינג חלבי בוטיק שמספק ארוחות' מגשי אירוח וקינוחים, עד 350 איש. עריכת אירועים משלב אספקת הציוד (שולחנות כיסאות וכולי), שירות מלצרים, עריכה ועד הפינוי.

"המטבח" תמיד יש טעם ללמוד דברים חדשיםאנחנו כאן לשרותכם

ניתן לפנות באמצעות הטופס

או באמצעות המייל

או ישירות בטלפון 050-5228142

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו אימייל
אנא הקלידו פרטים