הסיפור שלי

היי, נעים להכיר! אני נורית אלפנדרי, אמא ל-4 ילדים קסומים ומזה 4 שנים הבעלים של המטבח- סדנאות בישול ואפייה. 

את הדרך המקצועית שלי התחלתי בכלל בעולם אחר, כאשת קבע בחיל הרפואה בצה"ל, מגיעה מעולמות הטכנולוגיה והניהול עם תואר של מהנדסת תעשייה וניהול. בחרתי במסלול בטוח אבל שם לא הייתה התשוקה שלי.

מאז ומעולם אהבתי לבשל, לאפות ואיך לא? גם לטעום.. האהבה למטבח הייתה לי בדם. ותכלס? די מהר הבנתי שזה צריך להיות חלק מרכזי בחיי.

תמיד אהבתי לבשל, לאפות, ליצור מנות חדשות ולהמציא מתכונים, לאלתר, להגיש, אבל יותר מהכל לארח. זה היה המקום שלי להבין שהדברים שאני יוצרת משמחים מישהו אחר ועושים לו טוב.  

ואז נפל לי האסימון, זה בדיוק מה שאני צריכה לעשות. 

אני אוהבת לארח, אוהבת לראות את הבעת הפנים של מי שטועם מולי את האוכל, אוהבת את ההכנות וההתרגשות שיש לקראת בואם של האורחים. 

החלטתי לקחת את זה צעד אחד קדימה, לפתוח את המטבח שלי גם לקהל הרחב, לארח ולתת כלים לאנשים אחרים גם כן כדי שיוכלו לארח בבתים שלהם.


המטבח- סדנאות בישול ואפייה, הוא המקום שלי לבטא את עצמי, ולאפשר לאנשים נוספים לבטא את עצמם, ללמוד להכין אוכל טעים ממחוזות שונים בעולם, לקחת את האהבה שלהם לעולם הקולינריה צעד קדימה.

המטבח מתוכנן בקפידה הוא מקצועי ומאובזר וורסטילי ומאפשר לי להציע סדנאות בישול ואפייה למגוון גילאים, קורסי קונדיטוריה מקצועיים, קייטנות קיץ וחוגים לילדים ובני נוער. 

אני מזמינה אתכם להציץ בלוח הסדנאות המתעדכן שלנו, אני תמיד דואגת שיכלול מבחר סדנאות, שיתאימו לכולם!

ויאלה! נפגש במטבח שלי, תבואו רעבים (: