סדנה לצוותי חינוך

סדנה כיפית ומעצימה

מחפשים דרך מקורית לחגוג? 

אחרי שנה מאתגרת…. הגיע הזמן לומר לצוותי החינוך תודה ואנחנו מזמינים אתכם אלינו לערב סיום שנה שונה מצחיק ומגבש. 

נתחיל בקבלת פנים של פוקצ'ות יינות ושתיה קלה , נלבש סינרים ונתחיל לבשל, תוכלו לבחור סדנה מתוך מגוון הסדנאות שלנו או לבשל כמו שף או לשחק במשחק קרב סכינים משוגע….

הסטודיו מרווח מאובזר מעוצב ומזמין וניתן לארח בו עד כ-60 אורחים.

סדנאות האפייה והבישול של המטבח הן סדנאות חווייתיות המועברות ע"י קונדיטורים ושפים מקצועיים. מזמנים אתכם לחוויה מיוחדת של ערב מהנה במיוחד ואוכל גורמה בסדנאות בישול ואפייה של מיטב השפים, בכל סדנה תוכלו לקרוא על המתכונים שנבשל יחדיו. משך הסדנה הוא כ-3 שעות והן כוללות הדרכה, בישול משותף וארוחה מפנקת.

לקבלת הצעת מחיר ולמידע על מגוון הסדנאות במטבח 

התקשרו 

או מלאו את הטופס המצורף>>

טופס לאירוע במטבח







כללי בטיחות בכדי שיהיה בטוח וכיף:

ב"מטבח" סדנאות בישול ואפיה אנו שומרים על הכללים בכדי לאפשר למשתתפים חוויה מהנה ובטוחה. מומלץ אך לא חובה, לעטות מסכה במהלך הפעילות, ובהחלט ניתן להסירה בזמן הטעימות כשאתם יושבים במקומותיכם. מומלץ לשטוף ידיים ולשמור על ניקיון העמדה. חשוב לציין כי הסטודיו אינו נקי משום אלרגן! במידה וידועה רגישות למזון מסוים יש לברר תחליפים לפני ההרשמה לסדנה, לא ניתן לשנות את מרכיבי המנה ביום הסדנה. אנו שמחים להמשיך להפעיל סדנאות בבטחה ובכיף. צוות המטבח.

ועוד הערות אחרונות:

מפעם לפעם אנחנו מצלמים את הסדנאות לצורכי פרסום, צילומים שיתבצעו ע"י המטבח במהלך הסדנה יהיו בבעלותנו ולשימושינו המסחרי. יתכנו שינויים בתפריט הסדנה. מומלץ להגיע עם בגדים נוחים, נעליים סגורות ושיער אסוף. המקום כשר בהשגחת הרבנות כפר פינס (מועצה אזורית מנשה).

רוצים לדעת מה לקוחות מספרים עלינו?

לחצו כאן