סדנת זילוף הורים וילדים

יום ו'- 16.08.24 | 9:00-12:30

רוצים לדעת להכין עוגה מעוצבת בעצמכם? לעטוף, לזלף ולקשט? ואולי על הדרך לעשות פעילות קיצית ומגבשת עם הילדים שלכם?

בסדנת הזילוף משותפת להורים וילדים, נלמד להכין עוגה מעוצבת הכוללת עיטוף נכון ומושלם של עוגה, עבודה נכונה עם גנאש שוקולד וצורות זילוף שונות.

במהלך הסדנה כל משפחה תכין עוגה משלה, ובסוף הסדנה תקבלו חוברת מתכונים מפורטת וגם תקחו את העוגה המעוצבת איתכם הביתה.

למי זה מתאים?

הסדנה מיועדת לילדים (9-14) ולהוריהם, שרוצים ללמוד, להתנסות ולשכלל את יכולת עיצוב העוגות שלהם. בסוף הסדנה תצאו עם טכניקות חדשות לזילוף עוגה, ותוכלו להכין ילד עוגות יום הולדת עם קישוטי זילוף לגמרי בעצמכם! הסדנה מעשית ומשלבת תרגול והכנת המוצרים ובסופה נצא עם עם התוצרים כדי שכולם יוכלו לטעום ולהתפעל. 

עלות והרשמה:

סדנה בת 3.5 שעות עלות הסדנה 490 ₪. 

מחיר עבור ילד נוסף הינו 150 ₪

הנחה 10% למשתתף שני ומעלה

יום ו'- 16.08.24 בין השעות 9:00-12:30

להרשמה הורה וילדתוספת ילד


לעמוד הסדנאות לחצו


תמונות מתוך סדנאות זילוף וקישוט עוגות


כללי בטיחות בכדי שיהיה בטוח וכיף:

ב"מטבח" סדנאות בישול ואפיה אנו שומרים על הכללים בכדי לאפשר למשתתפים חוויה מהנה ובטוחה. יש לשמור על היגיינה, לשטוף ידיים ולשמור על ניקיון העמדה. חשוב לציין כי הסטודיו אינו נקי משום אלרגן! במידה וידועה רגישות למזון מסוים יש לברר תחליפים לפני ההרשמה לסדנה, לא ניתן לשנות את מרכיבי המנה ביום הסדנה. אנו שמחים להמשיך להפעיל סדנאות בבטחה ובכיף. צוות המטבח.

ועוד הערות אחרונות:

מפעם לפעם אנחנו מצלמים את הסדנאות לצורכי פרסום, צילומים שיתבצעו ע"י המטבח במהלך הסדנה יהיו בבעלותנו ולשימושינו המסחרי. יתכנו שינויים בתפריט הסדנה. מומלץ להגיע עם בגדים נוחים, נעליים סגורות ושיער אסוף. המקום כשר בהשגחת הרבנות כפר פינס (מועצה אזורית מנשה).

רוצים לדעת מה לקוחות מספרים עלינו?

לחצו כאן